Nowoczesne drukarnie – co można u nich zamówić?

Drukarnia nie jest już miejscem, w którym można jedynie wykonać wydruki, kserokopie i laminowanie dokumentów. Teraz to niekiedy wielkie firmy oferujące wiele usług, także bardzo niestandardowych. Oczywiście, wszystkie są związane z drukowaniem i nadrukami, jednak nie tylko na papierze i nie tylko w formacie a4.

Oferta nowoczesnych drukarni

nowoczesna drukarniaCo może oferować taka drukarnia? Bardzo popularne są na przykład druki offsetowe. Offset jest najlepszą techniką do drukowania dużej ilości powtarzalnych wydruków, na przykład książek, folderów, kalendarzy, notesów, katalogów. Nowoczesna drukarnia offsetowa w Toruniu zajmie się takimi projektami bez problemu, a klient ma pewność, że każdy egzemplarz będzie równie dobrze wykonany. Foldery reklamowe czy kalendarze książkowe często zamawiane są przez firmy. Można dodać do nich oprawę twardą lub skórzaną, a także wykonać logo metoda hot stamping, która tworzy wklęsły, trwały wzór. Kolejny rodzaj usług zamawianych przez klientów to kubki i koszulki z nadrukiem. Są one wybierane na prezenty. Kubek to podarunek uniwersalny, koszulka bardziej spersonalizowany. Jednak poprzez dodanie nadruku graficznego lub zdjęcia stają się one wyjątkowe.

nowoczesna drukarniaObecnie drukarnie oferują nie tylko białe grube kubeczki czy bawełniane koszulki. Można znaleźć także usługi nadruków na filiżankach, kuflach do piwa, torbach lnianych, a nawet na pościeli. Usług drukarni często korzystają firmy oraz placówki edukacyjne, które uczestniczą w targach wystawienniczych. Wtedy drukarnia może im pomóc w przygotowaniu smyczy na klucze lub identyfikatory, krówek z logo firmy, ulotek na stojaki, toreb reklamowych na prezenty, czy wielu innych. Takie gadżety sprawdzają się zarówno jako coś, co będą mieli przy sobie pracownicy, jak również jako prezenty dla potencjalnych klientów. Nie są one drogie do wykonania, więc firma na tym nie straci. A przydatne, praktyczne gadżety będą chętnie wybierane i stanowią dobrą reklamę dla działalności. Jeśli ktoś poszukuje jeszcze bardziej niestandardowych rozwiązań to może znaleźć taką drukarnię, która oferuje nadruki na parasolkach, podkładkach do myszek, zapalniczkach, otwieraczach do butelek, latarkach, miarkach, pudełkach, czy wydruki obrazów na płótnie. Za takie usługi zapłacimy więcej, jednak są to rzeczy, które będą się wyróżniać.

Z takich opcji mogą korzystać zarówno przedsiębiorstwa szukające interesujących gadżetów reklamowych, jak i osoby prywatne poszukujące ciekawych możliwości na spersonalizowany podarunek. Warto jest sprawdzić ofertę z najbliższej okolicy.