Mass Denim

Mass Denim – prekursor polskiego streetwearu

Wśród polskich marek odzieżowych szczególnie dobrze rozpoznawalne są te, które są związane z odzieżą streetwearową oraz hip-hopową. Streetwear to wciąż pojęcie dość nowe, zapoczątkowane stylem punków i hip-hopowców, którzy szukali dla siebie czegoś oryginalnego. Zaczęli przerabiać gotowe ubrania – dodawali ćwieki, naszywki, dziury.

Ubrania wysokiej jakości

Mass DenimPotem do stylu ulicznego dołączyła odzież sportowa, szczególnie ta mocno związana z koszykówką, a także… wyrazista, duża, złota biżuteria. Styl uliczny zaczął przechodzić z ulicy do bogatych rezydencji, jednak z czasem rozpoczął się jego powrót do korzeni. W naszym kraju streetwear ma o wiele krótszą historię, a prekursorzy tego stylu w Polsce wciąż istnieją na rynku. Mowa o marce Mass Denim, która została założona przez dwóch pasjonatów stylu ulicznego i hip-hopu. Udało im się spełnić marzenia o własnej, odnoszącej sukces firmie i stworzeniu rozpoznawalnej marki, będącej zarazem synonimem wysokiej jakości produktów i odpowiedniej do codziennego, casualowego stylu.

Mass DenimJako pionier streetwearu na polskim rynku marka może sobie pozwolić na kreowanie trendów, a wśród oferowanych ubrań można znaleźć zarówno klasyczne, jak i oryginalne, świeże wzory. Dzięki swojemu wyjątkowemu podejściu oraz współpracy z licznymi artystami marka Mass Denim odniosła spory sukces nie tylko na rynku polskim, ale też może pozwolić sobie na zdobywanie rynków europejskich. Ubrania Mass Denim pozwalają się ubrać z góry na dół: w kolekcjach marki można znaleźć nie tylko spodnie, na przykład chino i joggery, czy też charakterystyczne koszulki, ale także ciepłe bluzy i kurtki w miejskim stylu. Nie zbraknie także bielizny, skarpetek, czapek, ani takich dodatków jak saszetki-nerki czy też okulary. Oczywiście, ubrania dostępne są dla kobiet i mężczyzn. Doskonale sprawdzają się jako odzież dla nastolatków ale też młodych dorosłych, którzy lubią nowoczesny, casualowy styl, idealny na co dzień i jako odpoczynek od dress code’u wymaganego w pracy. Mass Denim nie oferuje co prawda butów do kompletu, ale dobór obuwia do stylu oferowanego przez markę nie sprawia wcale trudności: wystarczy rozejrzeć się wygodnymi butami sportowymi lub utrzymanymi w podobnym stylu, który obecnie jest bardzo modny. Jednak ubrania Mass Denim są znane nie tylko ze względu na swoją stylistykę, ale także jakość wykonania.

Dobór materiałów na ubrania jest dobrze przemyślany, a całość starannie odszyta, dzięki czemu ubrania nie niszczą się w praniu, nie ma w nich odstających nitek, nic się nie mechaci. Dla współczesnego konsumenta, który ceni wysoką jakość, to doskonały wybór.