gadżety z nadrukiem

Gadżety z nadrukiem – czy to dobra reklama?

Bardzo często początkujące przedsiębiorstwa nie wiedzą nic na temat reklamy. Widzą różne reklamy w gazetach, oglądają spoty reklamowe między filmami i telewizji, czy patrzą na wyskakujące okienka w internecie, ale tak naprawdę nie mają pojęcia o prowadzeniu kampanii reklamowej.

Jakie gadżety z nadrukiem będą najlepsze?

gadżety z nadrukiemInwestują na przykład w długopisy reklamowe. Jest to bardzo popularne działanie, na pewno każda drukarnia cyfrowa mające w swojej ofercie gadżety z nadrukiem na pewno ma w swojej ofercie takie długopisy i ołówki. Jest to z pewnością bardzo korzystne finansowo rozwiązanie, bo plastikowe długopisy są tanie, podobnie jak nadruk na nich. Jednak wszyscy wiemy, ze przecież cena to nie wszystko. Liczy się także jakość wykonania produktów, jak również skuteczność ich oddziaływania. Na pewno takie długopisy reklamowe mają bardzo mały zasięg działania. W zasadzie kto z nas patrzy się na to jakim długopisem coś podpisuje? Patrzymy czy długopis cały czas pisze, a nie to co na nim jest nadrukowane. Lepsze byłyby eko gadżety, które mają bardzo wiele zalet. Przede wszystkim nie są wcale o wiele droższe od tanich plastików, a na pewno o wiele lepiej wyglądają, też możemy zrobić na nich nadruki. Takie ekologiczne gadżety reklamowe na pewno przyciągną wzrok każdego, a są to tez takie przedmioty wielokrotnego użytku, trwałe, takie jak pamięć usb, podkładki na biurko i stół, organizery, czy nawet piórniki.

Od małych do dużych rzeczy, od artykułów biurowych, po dekoracje do wnętrz, wszystko może być teraz ekologicznym gadżetem, na pewno lepszym niż długopisy reklamowe. Zatem zrezygnujmy z nich an rzecz bardziej jakościowych produktów marketingowych.