gadżety weselne

Gadżety ślubne – foto magnesy i inne

Moda ślubna stale się zmienia. Z roku na rok pojawiają się nowe pomysły, trendy, zachowania bez których nie może odbyć się niemalże żadna uroczystość zaślubin.

Foto magnesy są dobrym pomysłem na urozmaicenie ślub gadżetami

gadżety weselneJednym z najczęściej wykorzystywanych przez nowożeńców trendem ostatnich miesięcy jest wręczanie swoim gościom mini gadżetów. Te niedrogie i nieduże prezenciki są najczęściej poukładane już przy talerzach weselnych gości i mają być swego rodzaju podziękowaniem i pamiątką zaślubin. W ciągu ostatnich kilku miesięcy prawdziwym zainteresowaniem cieszą się na przykład foto magnesy na których znajdują się na przykład imiona nowożeńców oraz data ślubu, albo przypinki (broszki), na których również zgodnie z życzeniem państwa młodych znajduje się odpowiednia grafika i tekst. Bardzo popularnym gadżetem wykorzystywanym w trakcie ślubu jest także kubek ze zdjęciem – niektórzy decydują się nawet na to aby zdjęcie pojawiało się dopiero po zalaniu kubka gorącą wodą. Tutaj, tak jak w przypadku wcześniejszych gadżetów, wyświetla się zdjęcie państwa młodych, lub podziękowanie za udział w jednej z najważniejszych uroczystości w życiu. Oczywiście tego typu mini gadżetów jest całe mnóstwo i wszystko zależy wyłącznie od kreatywności i zasobności portfela organizatorów ślubu i wesela.

Jednakże trzeba przyznać, iż obecnie niemalże wszyscy państwo młodzi decydują się na wydanie tych kilku złotych na każdego z gości co jest dla wielu miłym prezentem i wysiłkiem włożonym do organizacji całej uroczystości.