Czy wynajęcie fotobudki na imprezę jest dobrym pomysłem?

Fotobudka jest urządzeniem, które robi zdjęcie oraz od razu je drukuje. Coraz większą popularnością cieszy się podczas wesel jak dodatkowa atrakcja. Oferowane fotobudki do wynajęcia są wyposażone w urządzenia multimedialne, które nie tylko wykonają zdjęcia, ale także zapiszą je na dysku.

Świetna zabawa jak i super pamiątka to główne zalety urządzenia jakim jest fotobudka Mława jest miastem gdzie znajduje się jedna z firm która oferuje tego typu atrakcję. Oferowana do wynajęcia fotobudka posiada oryginalny design. Zdjęcia, które są drukowane można dowolnie spersonalizować wedle życzeń klienta. Podczas imprezy można zrobić nielimitowana ilość zdjęć. Drukowane zdjęcia mogą być w formacie:

  • 10x15cm,
  • 15x15cm,
  • 10x10cm.

Wszystko zależy od tego ile jednorazowo zostało wykonanych zdjęć. Obsługiwanie takiej fotobudki jest bardzo proste poprzez dotykanie ekranu dotykowego. Zdjęcie pamiątkowe jest drukowane w zaledwie 15 sekund. Dodatkową atrakcją podczas robienia takich zdjęć jest duża ilość gadżetów, które sprawią, że zabawa będzie jeszcze lepsza,  a pamiątkowe zdjęcia zabawniejsze.

fotobudka mława

 

Leave a Comment